Vestuvinės suknelės

Vestuvinės suknelės vizija: iš kur semtis idėjų?

Vestuvių šventė neįsivaizduojama be vestuvinės suknelės. Tačiau tikrai nesuklystume pasakę, kad šio šventinio apdaro pasirinkimo iš tiesų pareikalauja daug energijos bei lako. Viskas puiku, jei jau seniai turite savo vestuvinės suknelės viziją – žinote, kokia norėtumėte pasipuošti šią išskirtinį dieną. Tačiau tikrai nepameluosime pasakę, kad daugybę nuotakų vis tik iki paskutinės minutės negali nuspręsti, kokia suknele norėtų pasipuošti.  Būtent tokiai atvejais verta imtis puikaus metodo – iki šventė likus kuo daugiau laiko, semtis idėjų iš įvairių šaltinių: kuo jų bus daugiau, tuo didesnė tikimybė, kad suprasite, kokios suknelės norite. Tačiau, kokie tie šaltiniai? Turime keletą puikių idėjų.

Parodos vestuvių tematika

Galima tik pasidžiaugti, kad mūsų šalyje vyksta vis daugiau parodų įvairia tematika, o vestuvės – taip pat nelieka nuošalyje. Tokių parodų metu galite pasisemti pačių įvairiausių idėjų: kokio dekoracijos jūsų šventei tiktų labiausiai; kokio dizaino kvietimus pasirinkti; rasti idėjų šventiniam meniu ir, žinoma, suprasti, kokios vestuvinės suknelės norėtumėte labiausiai.

Įkvėpti gali ir jūsų mėgstamų garsenybių stilius

Kiekvienas iš mūsų žavimės bent kelių visame pasaulyje garsių dainininkių, aktorių ar kitų sričių atstovėmis moterimis. Taigi, kai siekiame suprasti, kokios vestuvinės suknelės norėtume, mus gali įkvėpti ir garsenybių stilius. Kokias sukneles jos renkasi dažniausiai? Kokiems aksesuarams teikia pirmenybę? Koks šukuosenos stilius? Kaipėjos atrodė savo vestuvių dieną? Peržvelkite įsimintiniausius garsenybių įvaizdžius – tikrai sulauksite įkvėpimo kurti savo vestuvinės suknelės viziją.

Gamta

Kad ir kaip keistai tai beskambėtų, tačiau vestuvinės suknelės viziją susikurti jums gali padėti ir gamta. Tiesiog išeikite pasivaikščioti kelioms valandoms po mišką, parką ar bet kurią kitą panašią vietovę. Būtent gamtoje slypi tiek daug įvairių palvų bei atspalvių, garsų, formų, detalių ir t.t. Taigi, toks pasivaikščiojimas tikrai gali tapti įkvėpimo šaltiniu kuriant savo vestuvinės suknelės viziją.

Pildykite savo svajones

Dažna mergina dar paauglystėje pagalvoja apie tai, kaip norėtų atrodyti savo vestuvių dieną. Tokią svajonę turėjote ir jūs? Tai būtent dabar galite ją išpildyti – prisiminkite, kokį įvaizdį mintyse kūrėte prieš daugybę metų. Pritaikius jį šių dienų tendencijoms, galima sulaukti iš tiesų patrauklaus šventinio įvaizdžio.

ingamiltieniene.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *