Kalėdinės dekoracijos

Šventinių dekoracijų idėjos Šv. Kalėdoms

Laukiant nuostabiausių švenčių metuose, galvoje ima suktis begalė idėjų, kaip puošti namus. Banalūs blizgučiai jau ne tokie patrauklūs, o biudžetas nėra toks aukštas, kadangi nemaža suma pinigų yra išleidžiama dovanoms. Idėjų pilna internete, tereikia mokėti išsirinkti ir suderinti tarpusavyje. 

Šiame straipsnyje pristatysiu išskirtines šventines dekoracijų idėjas Kalėdoms.

Kalėdinė eglutė

Visi esame įpratę prie didelės, žaliaskarės eglutės, padabintos auksine žvaigžde viršūnėje. Tačiau modernėjant dizainui, modernėja ir kalėdinės dekoracijos

Eglutė gali būti metalinė, nedidukė. Tai puikus būdas sukurti jaukią nuotaiką namuose. Eglutė neužima daug vietos, tad tilps net mažiausiame namų kampelyje.Minimalistinės estetikos eglutę galima dekoruoti sau brangių žmonių nuotraukomis. Taip pat galima tiesiog sukurti advento kalendorių su įvairiais skanumynais ar mielomis smulkmenėlėmis.

Žvakės namų jaukumui sukurti

Namams visuomet jaukumo suteikia žvakės. Kvepiančios ar ne, jos sugeba nuraminti ir leisti mūsų mintims atsipalaiduoti. Žvakės ne tik papuoš jūsų šventinį stalą, bet ir suteiks šilumos žvarbiais žiemos vakarais. 

Kad jaukumo netrūktų, jas galima įstatyti į dekoruotas žvakides. Jas puošti kankorėžiais, eglutės šakelėmis, cinamono lazdelėmis. 

Stiklinės žvakidės visuomet atrodo moderniai, išskirtinai ir dera prie bet kokio dizaino detalių. Jos gali būti dekoruotos blizgučiais ar tiesiog paprasčiausiais raštais. Lemputės taip pat gali derėti šalia žvakių, tereikia pasitelkti fantaziją!

Girliandos gali nustebinti

Medinės, plastmasinės, šviečiančios ir ne tik. Girliandų įvairovė ir dizainas visuomet gali nustebinti net ir visko mačiusius. Tačiau didžiausia šventinė dvasia jaučiasi tuomet, kai lauke žiba šviečiančios girliandos.

Atsparios vėjui ir lietui lauko girliandos gali sukurti ypatingą nuotaiką. Grįždami namo iš tolo matome ryškią šviesą. Suprantame, kad namuose gera ir jauku.

Namie kabančios girliandos taip pat gali būti įvairiausių stilių. Pakabučiais ar vaikų piešiniais puoštos, žaisliukais ar kojinaitėmis padabintos girliandos suteikia namams jaukumo. O ypač jei toje kojinaitėje slepiasi ir koks saldainiukas? 

Jaukiausios šventės – namuose

Dekoracijos – tik daiktai ir kaip bebūtų, jos niekada nepakeis to jausmo, nei artimų žmonių šiltas palinkėjimas švenčių proga. Per šventes reikėtų būti kartu su savo mylimais žmonėmis, juos apkabinti ir atleisti visas klaidas. 

Gražiausių šventinių dekoracijų idėjų visuomet galite ieškoti internete arba pakviesti apsipirkti kartu sau brangų žmogų. Nes ruoštis šventėms kartu – dar smagiau!

Parengė https://bijunai-prienamo.lt komanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *