Nepirkite sveikatos prekių internetu, jeigu…

Internete gausu straipsnių ir reklamų – siūlomi visokiausi produktai. Sveikatos prekės nėra išimtis. Šis straipsnis kiek kitoks, čia aptariama, kokiais atvejais nevertėtų sveikatai skirtų prekių įsigyti internetu.

Sveikatos prekės turėtų būti perkamos tik patikimose parduotuvėse, vadinasi, svarbu atsirinkti.

1. Jei užsukote į elektroninę parduotuvę, o ten pasitinka tokie užrašai kaip „pyrkite pas mus ir taupikite“ ar „pas mus kajnos tikraj geros“, tai jau ženklas suabejoti. Juk nei vienoje solidžioje parduotuvėje šitokios klaidos nebūtų toleruojamos.

2. Nepirkite prekių, jei viskas pagrįsta tik skambiomis frazėmis. Tarkim, jei rašoma „šis masažuoklis ne tik sveikatai naudingas, bet ir padeda išmokti užsienio kalbą“, iškart kyla įtarimas, kad bandoma įsiūlyti pabrėžiant savybes, kuriomis produktas tikriausiai nepasižymi.

3. Jeigu tam tikroje parduotuvėje prieš savaitę x prekė kainavo 20 eurų, o dabar nurodyta „akcija“ ir kaina nežinia kaip pavirtusi į 24,99, iškart aišku, jog pasiūlymas melagingas. Juk akcija reikštų, kad kaina iš tiesų sumažėjo.

4. Ketvirtas punktas – apie atsiliepimus. Kartais gana sunku suprasti, kur melas, o kur tiesa. Ne visada paprasta atskirti, ar atsiliepimai tikri, ar suvaidinti. Vis dėlto jie dažnai padeda susigaudyti ir priimti sprendimą. Sakysim, jei naujienų portaluose paskelbta, kad kokį nors riešo raištį parduoda sukčiai, situacija aiški ir nebandysite patys įsitikinti, ar pardavėjai sąžiningi (tiesiog nepirksite).

5. O štai penktas punktas susijęs su mokėjimu. Jei elektroninė parduotuvė apyprastė ir pateikiama tik sąskaita, į kurią turėtumėte pervesti pinigus, o vėliau prekė neva bus išsiųsta… grįžkite punktu aukščiau ir pasidomėkite, kokie komentarai virtualioje erdvėje sklando – ar pirkėjai patenkinti, ar tai visgi apgaulė.

Sveikatos prekės – atsakingas pasirinkimas. Ar tai būtų masažuoklis, ar koks nors diržas, ar kitas daiktas, kažin ar pulsite skubotai užsisakyti. Tikriausiai apgalvosite, ar verta ir kodėl verta. Kadangi sveikata yra brangiausias turtas, šios srities produktų kaina ne visada įvardijama tarp svarbiausių kriterijų. Bet tikrai nesinori būti apgautiems ar įsigyti ką nors neveiksmingo. Todėl belieka palinkėti atsakingai rinktis, tuomet sveikatos prekių paieška ir įsigijimas bus sėkmingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *