Laisvalaikio suknelės

Laisvalaikio suknelės: kuo paįvairinti spintos turinį?

Pats metas paneigti mitą, kad suknelės yra drabužis tinkantis tik tuomet, kai reikia pasipuošti išskirtine proga. Nieko panašaus – suknelės šiandien puikiai tinka ir tuomet, kai keliaujate į darbą; ir tuomet kai ruošiatės dalyvauti svarbiose iškilmėse, o taip pat ir susiruošus pramogauti. Būtent todėl laisvalaikio suknelės yra tokios populiarios. Na, o, tam, kad stilingus, patrauklius bei patogius įvaizdžiu būtų lengva susikurti pasitelkiant šio stiliaus sukneles, pats metas atkreipti dėmesį, kokios iš jų būtinai turėtų atsirasti jūsų spintoje.

Sportinio stiliaus medvilninė suknelė

Būtinai suraskite vietos medvilninei sportinio stiliaus suknelei. Toks drabužis puikiai tinka įvairių situacijų metu – susiruošus apsipirkti; einant pasivaikščioti ar leidžiant laiką namuose.

Megzta laisvalaikio suknelė

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną pasirinkimą, kuris tikrai pravers. Tai – megzta laisvalaikio suknelė. Belieka tik pridurti, kad būtent toms drabužis maloniai sušildys jus žvarbiomis rudens ar šaltomis žiemos dienomis; apgaubs švelnumu bei jaukumu

Laisvo kirpimo laisvalaikio suknelė

Drąsiai galima sakyti, kad laisvo kirpimo suknelės yra tiesiog unikalios – jos puikiai tinka įvairiomis progomis: tiek kasdienai, tiek pasipuošti. Taigi, belieka tik pridurti, kad turėdamos bent vieną tokią suknelę, tikrai niekada negalėsite sakyti, jog neturite ką apsirengti – šis drabužis gali virsti tiek kasdienio, tiek kasdienio įvaizdžio pagrindu.

Ryškios spalvos laisvalaikio suknelė

Formuodamos spintos turinį nepamirškite ir ryškios vienos spalvos suknelės (galite rinktis mėgstamiausią savo spalvą). Toks drabužis puikiai tiks tai dienai, kai jaučiatės prastai, esate blogo nuotaikos ar tiesiog trūksta energijos. Juk sakoma, kad ryškūs drabužiai turi neįtikėtiną galią, tad išbandykite spalvų magiją ir jūs.

Gėlėta laisvalaikio suknelė

Gėlės, gėlės, gėlės – jų dailiosios lyties atstovėms niekada nėra per daug. Tačiau, kas pasakė, kad gėlės turi būti tik ant stalo esančioje vazoje? Pasirūpinkime, kad gėlių motyvai suptų mus visur ir visada, o suknelės raštas – taip pat ne išimtis: tad bent viena tokia laisvalaikio suknelė būtinai turėtų atsirasti jūsų spintoje.

Juoda laisvalaikio suknelė

O kaipgi be juodos mažos suknelės, tinkančios  įvairiais gyvenimo atvejais? Taip, tai dar viena būtina jūsų garderobo detalė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *