facebook reklamos galimybės

4 Patarimai kaip pagerinti savo verslo reputaciją Facebook

Facebook – socialinių tinklų milžinas turinti didžiulę įtaką mūsų visuomenėje. Tai ne tik platforma bendravimui ar apsikeitimui idėjomis. Vis labiau tai tampa ir verslo terpe kurioje galima parduoti tikrai daug.

Šiame straipsnyje mes nutarėme apžvelgti 4 būdus kaip patobulinti savo verslo reputaciją Facebook platformoje.

Dalinkitės kokybišku turiniu

Facebook puslapių esmė – jų turinys, taigi turite pasinaudoti galimybėmis sukurti juo kuo daugiau ir išlaikyti kokybę. Facebook reklamos galimybės plačios: galima kurti įrašus su tekstais, paveikslėliais, vaizdo įrašais, kurie sudomintų klientus ir gautų iš jų tam tikrą reakciją.

Jei manote, kad jau sukūrėte tekstą kurį norėjote, paklauskite savęs klausimo – Ar mano tekstas iššaukia emocijas ar apskritai kažkokią reakciją? Ar žmogus susidomėtų? Paprastas tekstas dažniausiai būna efektyviausias norint parduoti prekes ar paslaugas.
Rašykite nesunkiu tonu, tačiau išlaikykite kokybę ir tematiką kuri žmogų sudomintų pasiskaityti.

Talpinkite kaip profesionalas

Gera turinio marketingo strategija yra ne tik geras turinys, tačiau ir jo pateikimas. Pradėkite publikuoti įrašus laikantis vientiso stiliaus, tono ir net kalbos formos.
Žmogaus reakcija yra ko gero svarbiausias dalykas jums, tačiau turite juos ir pripratinti prie savo kompanijos bendravimo būdo taip pat.

Įrašas kuris yra nenuspėjamas, juokingas ar net kontroversiškas – jūsų tikslas. Mygtuko paspaudimas, pasidalinimas ar komentaro palikimas – tai ženklai, jog jūs esate įdomus ir jums pavyko gauti reakciją.
Šios priemonės yra kur kas efektyvesnės nei tekstas kuris yra tiesmukas ir nuobodus.

Žinokite kaip ir kada kelti įrašus

Jūsų auditorija turi susidaryti įspūdį, jog jūsų Facebook puslapis yra valdomas profesionalų. Būkite pastovūs. Pradėkite nuo vieno įrašo per dieną ir auginkite auditoriją. Labiausiai susidomėję taps jūsų fanai ir seks jūsų puslapį ilgą laiką.

Žinoma, neturite taikytis vien į tokius sekėjus. Turite orientuoti savo įrašus į visą auditoriją.

Nepatingėkite pasidaryti įrašų talpinimo dienotvarkę. Facebook visai kaip ir įvairios blogų platformos leidžia įkeltis įrašus publikacijai vėlesniam laikui. Sistema juos automatiškai patalpins numatytu laiku.

Bendraukite su savo auditorija

Kai “užsiauginsite” savo auditoriją – turite išlaikyti jų dėmesį. Pažinkite ir žinokite savo auditoriją. Stebėkite jūsų auditorijos demografinę statistiką: lytį, vietovę, amžių tam, kad maksimalizuoti savo turinio efektyvumą. Facebook platforma jums leidžia taikyti savo įrašus pagal šiuos faktorius.

Atsilyginkite aktyviausiems fanams pakomentuodami arba paspausdami “patinka” ant jų įrašo. Galite net ir pažymėti vartotojų vardus jiems atsakydami, taip irgi padidinsite efektą. Kitas dalykas, visuomet atsakykite į privačias žinutes. Nemažai šansų, jog kils net ir turinio įdėjų savo sekėjams jei atsakysite į jiems kilusius klausimus.

Apibendrinant

Aptarėme 4 būdus kaip pagerinti savo verslo puslapio Facebook reputaciją. Skaitmeninėje rinkodaroje turinys yra be galo svarbus, todėl kreipkite dėmesį į tai kas veikia jūsų auditorijai.

Parengė:
https://www.bcon.lt


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *