Išmanūs namai

3 išmanių namų įrenginiai

Dar visai neseniai negalėjome net pagalvoti apie tokias išmanias priemones, kaip telefonai, o ką kalbėti apie tai, jog mobiliojo telefono pagalba, vos keliais paspaudimais galime reguliuoti savo namų šildymą. Apgalvojus galima užprogramuoti, tai kaip kad grįžus po darbo būtų šilta, o išėjus ryte į darbą nebūtų naudojama elektros energija ir namai nebūtų šildomi, išjungti ar įjungti šviesą bet kuriame kambaryje, net nebūdami namuose. Šiuo metu labai populiarėja vandens valymo sistemos, kurias taip pat galime valdyti telefonu. Pirmiausiai ištyrus jūsų namų vandenį, jums bus pritaikytas minkštinimo arba nugeležinimo filtras su įdiegtu Wifi. Trumpai aptarsime visus tris išmanių namų įrenginius.

Šildymas 

Šildymas – gali būti didžiausias energijos kaštų taupymas. Jeigu temperatūra reguliuojame kiekviename kambaryje atskirai, galime išjungti ją nenaudojamame kambaryje ir taip būti užtikrinti, kad nenaudojame papildomai ne reikalingos elektros energijos. Tai viena iš geriausių išmaniųjų namų investicijų, pakeliančių gyvenimo kokybę. Šildymo reguliavimas leidžia mums mėgautis temperatūra tokia kokią mėgstame kiekviename kambaryje atskirai. Įsirengus išmanųjį šildymą galite reguliuoti savo mobiliuoju telefonu arba nustatyti automatinę sistemą, kurios dėka dar labiau taupysite elektros energiją. Jeigu kambaryje yra atidarytas langas, šildymas automatiškai išsijungs. Tai iš tiesų komfortas, patogumas, saugumas ir energetinis efektyvumas. 

Apšvietimas

Pamiršta išjungti šviesa miegamajame ar nesate tikras ar išjungėte lygintuvą. Tokia istorija , tikriausiai, yra buvusi kiekvienam. Dabar turint išmanias technologijas, kurias galite naudoti net ne būdami namuose, tokios problemos neiškils. Jeigu pamiršote išjungti elektros prietaisus, telefone vos vienu paspaudimu galima išjungti elektros srovę viename ar kitame kambaryje. Apšvietimo sistema padeda taupyti užtikrindama, kad apšvietimas įjungiamas tik tada ir tik ten, kur jo reikia. Valdant apšvietimą galima galima susikurti scenas kiekvienai situacijai. 

Vandens filtrai

Jeigu jau turite ir elektros ir šildymą namuose kurį naudojate su išmaniuoju telefonu, laikas pagalvoti apie švarų ir sveiką vandenį. Šiaip laikais vis daugiau dėmesio skiriama sveikai gyvensenai, mitybai, sportui ir vandeniui. Labai svarbu, kad vanduo, kurį geriame mes kasdien būtų sveikas ir skanus. Naudojant vandens valymo sistemas toks komfortas garantuojamas. Ne visada vanduo iš miesto vandentiekio yra geros kokybės, kartais mes to net nežinome. Kaip sužinoti? Internete galima rasti daug informacijos apie vandens valymo sistemas ir išsikviesti specialistus, kurie su specialia įranga ištirs vandenį jūsų namuose. Kaip ir kalbėjome apie išmanius namus, būtent tokie gali būti ir vandens filtrai. Įdiegus Wifi modulį galėsite stebėti filtro darbą ir būsite informuotas, jei kils kažkokių problemų, kada laikas valytis ir t.t. 

Visos šios išmaniosios technologijos padeda mums ne tik patogiai ir be didelių pastangų naudotis svarbiausiai namų įrenginiais, tačiau ir labai protingai taupo mūsų pinigus, užtikrina saugumą. Be visų šitų paminėtų įrenginių būtų galima rasti dar daugiau, tokių kaip: išmanūs gėlių vazonai, automatinės žaliuzės, apsauga ir t.t. 

Gyvename technologijų laike, tad džiaukimės ir patogiai naudokimės technologijomis be didelių investicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *